Süleyman Hilmi GÜL/ Aralık 1, 2012/ Etkinlikler, Genel, inşaat, İnşaat Mühendisliği

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü “Civil Career” etkinliğiyle 1 Aralık 2012 tarihinde; inşaat sektörünün önde gelen isimleri ile Türkiye çapındaki inşaat mühendisi ve mimar adaylarını 4. kez buluşturuyor!

Sıradan kariyer günlerinin aksine, katılımcıların sektöre dair bilincinin arttırılması amaçlanmış ve aynı zamanda inşaat mühendisliği ve mimarlık ile birlikte diğer meslekleri de yakından ilgilendiren geniş ve özenle seçilmiş bir konu yelpazesi oluşturulmuştur. “Gelece

ğin şehirleri ve sürdürülebilir yaşam alanları” çerçevesinde enerji verimliliği, yeşil teknoloji ve yeşil binalar gibi sadece Türkiye’yi değil tüm dünyayı ilgilendiren güncel konular ele alınacaktır.
İnşaat mühendisliğine dair teknik konular hakkında bilgi edinen katılımcılara aynı zamanda kariyerlerinde nasıl ilerleyecekleri konusunda da yardımcı olunması amaçlanmıştır.BÜYAP olarak katılımcılarımızın verimli ve hoş vakit geçirmeleri için her organizasyonumuzda olduğu gibi Civil Career 2012 için de hiç şüphe yok ki bütün gücümüzle çalışmaktayız. Bir gün sürecek olan Civil Career 2012′e şehir dışından katılmak isteyenler için 30 Kasım Cuma gecesi kulübümüzce konaklama imkanı da sağlanmaktadır.Organizasyon sonrasında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı tarafından imzalanan sertifikalar verilecektir.

KATILIM ve KONAKLAMA

 

Fiyat Bilgisi:

Konaklamali:50 TL

Konaklamasiz:20 TL

 

Ödemeyi herhangi bir Garanti Bankasi ATM veya subesinden yapabilirsiniz. Bogaziçi Üniversitesi Vakfi TR52 0006 2000 3030 0006 2000 62 (Açiklama olarak Civil Career 2012 yazabilirsiniz)

Konaklama klübümüz tarafindan sadece 30 Kasim gecesi için saglanmaktadir.

Otel Sultanahmet’te olup, Istanbul’un tarihi ve eglence yüzünü ayni anda sergilemektedir.

www.arunahotel.com adresinden otel ile ilgili ayrintilara ulasabilirsiniz.

NOT: Civil Career 2012 organizasyonundan elde edilen tüm gelir, ILKOKULUMUZ 2013 sosyal sorumluluk projesine aktarilacaktir.

 

Basvuru için;

  • adinizi,
  • soyadinizi,
  • okulunuzu,
  • konaklamali veya konaklamasiz oldugunuzu yazmis oldugunuz,
  • ödeme yapmis oldugunuzu belirten bir e-dekont veya taranmis nüsha ilisikli bir e-postayi

 

2012civilcareer@gmail.com adresine göndermeniz yeterli olacaktir.

İletişim

 

Esranur EYÜBOGLU – BÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi 533-478 30 07

Tüm soru, öneri ve görüsleriniz için 2012civilcareer@gmail.com adresinden  ulasabilirsiniz.

 

BÜYAP ile ilgili diger baglantilar:

www.buyap.boun.edu.tr

www.boundc.com (Design&Construct Çelik Köprü Yarismasi)

www.ilkokulumuz.com (ILKOKULUMUZ projesi)