Süleyman Hilmi GÜL/ Temmuz 4, 2011/ Genel

Ülkemizde her zaman olduğu gibi bugün de gündem dolu..Yalnız heralde gündemi en çok meşgul eden Fenergenekon başlığı altında Şaibe olayları olsa gerek..Aziz Yıldırım ve bi çok ünlü futbolcu göz altına alındı..

He bu arada dün Müthiş doğaçlaması ve kendine has yürüyüşü ve gülüşüyle inek şaban,avanak apti,kapıcılar kralı,zübük,korkusuz korkak,çöpçüler kralı,salak milyoner,salako,Şaban oğlu Şaban gibi sayısını çoğaltabileceğimiz canlandırıdığı onlarca karakterle aklımıza kazınan ve gönlümüzde taht kuran Usta oyuncu (benim için türk sinemasında en başta gelir.) Kemal Sunal’ın 11. ölüm yıldönümüydü.Saygıla anıyorum üstadı burdan..

Ayrıca c.tesi günü bizim şantiyede de bi kaza oldu..Kamyonu sollamaya çalışan içinde 2 bayan bi de bebek bulunan Ford Focus bariyerleri parçalayıp bizim temel güçlendirme için açtığımız çukura düştü hemde kazık demirlerinin tam önüne..Yaralı falan yok..herkes çok iyi..araba pert o kadar.

Onu da geçtim bugün Beylikçayırı Viyadüğü(hemen Esenyurttan Hazarfen havaalanına giderken eskiyolun kenarında millet orda balık malık tutyo hani) temel kazmaları için de bi firmayla anlaştığımızı belirtmek isterim.

Tekrar ülke gündemine dönecek olursak şimdi gördüm:Aziz Yıldırım’ı hastaneye kaldırmışlar ayrıca Fener hisseleri de taban yapmış..

He bi de gereksiz bi gündem ayrıntısı da var: Geçen Ali Taran’la Ayşe Özbilmem ne evlenmiş..Onu da gündemde yer aldığı için buraya ekliyorum.aralarında 27 mi ne yaş varmış ama aşkın yaşı olmazmış..

Bir de BBP’nin yeni Genel Başkanı Mustafa destici oldu.

Ayrıca yeni bi milli tüfek çıkmış galiba..

Neyse benden bu kadar..Hadi kalın sağlıcakla..