Süleyman Hilmi GÜL/ Eylül 19, 2011/ Genel

Basında yer alan habere göre ki- bu haber ntvmsnbc , yahoo, Sun ve hollywood Reporter gibi büyük sitelerde de yer aldı, seattle da yaşayan bi adam tarafından e-bay’de abartılı bi fiyata satılmaya çalışılan( 1. dünya savaşı yaşanan yıllarda )1870lerde çekilen yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraf Nicolas Cage’e ait.

Hatta; bazı kişiler olayı abartıp Cage’in LosAngeles’da bi şatoda oturduğunun bunun bi kanıtı olarak göstermekle kalmayıp, son 10 yılda oscarlı aktörün yaşlılık emarelerinin artmasına (saç ve sakal beyazlaması,kırışıklar) daha az kan içmenin neden olduğunu savunuyorlar.Üstüne üstlük e-bay de bu fotoyu satmak isteyen adam 75 yılda bir Cage’in kendini yenilediğini yani tekrardan gençleştiğini iddia ediyor..YUH!!!

Artık, insanlar okudukları kitapların mı etkisinden yoksa izledikleri filmlerden midir bilinmez Medyada yazan herşeye inanır oldular..Mesela; Bu olay twitterda TT olmuş bi çok sitede ve kanalda yayınlanmış..Ve atılan tweetlerde bu olayın gerçek olduğuna dair..LAN! Kendinize gelin..